Kursy Kadrowe

Współpracujemy ściśle ze Szkołą Narciarstwa „ŚMIG”, która jest liderem w Polsce w zakresie prowadzenia tzw. kursów kadrowych, czyli systemu szkoleń na ścieżce edukacji instruktora narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego. Szkolenia te są skodyfikowane i nadzorowane przez Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego. W ramach tej ścieżki „ŚMIG” realizuje komplet kursów dla przyszłych instruktorów (poza kursami na stopień instruktora narciarstwa PZN, które są organizowane centralnie przez SITN PZN):
– kurs na stopień demonstratora szkolnego PZN,
– kurs kwalifikacyjny,
– kurs pomocnika instruktora PZN.

Co roku w Szkole Narciarstwa „ŚMIG” szkoli się największa liczba kandydatów na stopnie instruktorskie. Ponadto także wśród osób, które pozytywnie zaliczyły Zawody Regionalne i zdały Egzamin Regionalny jest najwięcej absolwentów „ŚMIGU”. „Śmigaj na narty” podąża za tą wyśmienitą tradycją w zakresie szkoleń dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z narciarstwem lub chcą doskonalić swoje kompetencje w tym zakresie, czas jakiś już poruszając się na deskach.

Wysokie kompetencje instruktorów „ŚMIG” , kilkudziesięcioletnia tradycja i doświadczenie (Szkoła powstała w 1968 roku), stawianie na jakość nauczania i fachowość – przyczyniają się do osiągania ponadprzeciętnych rezultatów. Zapraszamy do zapoznania się z opisem kursów kadrowych
Szkoły „ŚMIG”

Close Menu
Karolina+48 512 321 796
Darek+48 504 271 339